Jsme webová stránka, která se zaměřuje na střední a vysoké odborné školy. Zaměřujeme se na takové odborné školy, které poskytují vzdělávání v oblasti podnikání, obchodu a cestovního ruchu a ve strojírenství.  Na našich stránkách můžete nalézt vše od příjímacího řízení na střední a vysoké školy, až po různé události a aktivity, které můžete na školách očekávat.

Zeptejte se

Pokud byste rádi, abychom přidali článek o tématu, které si myslíte že by u nás nemělo chybět, tak nám určitě napište. Samozřejmě pokud máte dotaz ohledně problematik probíraných ve článcích, neváhejte se na nás také obrátit. Kontaktovat nás můžete na stránce kontakty prostřednictvím online formuláře. Rádi vám odpovíme na vaše dotazy.

Pro koho je naše stránka určená?

Webová stránka je určena primárně pro studenty a rodiče studentů, kteří se hlásí na střední odbornou školu nebo vysokou školu.  Získáte základní pojem o tom, jak budou probíhat příjímací zkoušky v roce 2021 a jaké nastávají změny v příjímacím řízení.

Naší specializací jsou tři jmenované obory – podnikání, obchod a cestovní ruch a strojírenství. Jestliže uvažujete nad podáním přihlášky na některý z těchto oborů, můžete se přesvědčit zda je to opravdu to co chcete, či nikoliv. U každého oboru naleznete, jaké vědomosti získáte vystudováním oboru, kde budete mít možnost se uplatnit a také příklady vysokých škol, kde obor naleznete.

Seznam nejlepších vysokých škol v Čr

Po důkladném výzkumu vám poskytujeme seznam těch nejlepších vysokých škol v České republice. Díky tomu si můžete potvrdit, že jdete na opravdu kvalitní vysokou školu a není to jen nějaká instituce, která se z vás snaží pouze vytáhnout peníze.

Jak poznat dobrou střední a vysokou školu

Díky článku porozumíte, jestli je škola o kterou se ucházíte opravdu tak kvalitní, jak tvrdí.

Události a aktivity

Poslední věcí, kterou na našich webových stránkách můžete vyhledat jsou události a aktivity ohledně vzdělávání na středních odborných a vysokých školách v České republice. Tyto aktivity často provozují různé studentské skupiny např. na Instagramu. Pokud vás takto baví vyhledávat poslední novinky ze světa středních a vysokých škol, určitě si tento článek přečtěte.